СКП "Водоканал"

Перейти к содержимому

Главное меню

До відома

Абонентам

До відома

_______________________________________________________________

Переоформления особового рахунку в квартирі (приватном будинку).

Для переоформлення особового рахунку в приватному будинку необхідно:
- Письмова заява власника
- Паспорт громадянина України (власника)
- Технічний паспорт на будинок
- Домова книга
- Документи на користування пільгою при наявності пільги (ксерокопія посвідчення, ксерокопія ідентифікаційного коду, довідка про реєстрацію в УПСЗН)
Для переоформлення особового рахунку в квартирі необхідно:
- Письмова заява відповідального квартиронаймача
- Паспорт громадянина України (власника)
- Документи на користування пільгою при наявності пільги (ксерокопія посвідчення, ксерокопія ідентифікаційного коду, довідка про реєстрацію в УПСЗН)
- Довідка про склад сім'ї із зазначенням відповідального квартиронаймача (і дат прописки і виписки всіх зареєстрованих за даною адресою.
Для перерахунку по зміні кількості осіб або (зміні власника необхідно надати:
- Письмову Заяву відповідального квартиронаймача ;
- Довідку про склад сім'ї із зазначенням відповідального квартиронаймача і дат прописки і виписки всіх зареєстрованих за даною адресою;
- Для перерахунку в разі тимчасового не проживання за місцем реєстрації необхідно надати довідку з фактичного місця проживання із зазначенням всіх зареєстрованих за даною адресою і зазначенням проживають без реєстрації із зазначенням періоду проживання (акт обстеження депутата міської ради);
- Для перерахунку за відсутності всіх зареєстрованих за даною адресою і не нарахуванні плати за холодну воду і стоки необхідно запросити представника служби реалізації, для опломбування вентиля.
Всі довідки та документи повинні містити номер реєстрації документа, дату видачі та печатка організації.
Для укладення договору на реструктуризацію заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення, згідно Закону України № 498-V від 20.12.2006 р «Про реструктуризацію заборгованості за надані послуги з утримання будинків, споруд, прибудинкових територій та житлово- комунальні послуги, яка по утворилася на 1 станом грудня 2006 року», та Постанови Кабінету Міністрів України № 976 від 27.06.2003 р «Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», необхідно написати заяву для оформлення договору на погашення реструктуризованої
заборгованості, в якій вказується дебіторська заборгованість і сума місячного платежу за послуги водопостачання та водовідведення.
- Письмову заяву відповідального квартиронаймача ;
- Ксерокопія паспорту основного квартиронаймача (1,2, сторінка з пропискою);
- Ксерокопія ідентифікаційного коду основного квартиронаймача ;
- Довідка про склад сім'ї (в разі зміни кількості осіб).
У разі якщо договір на погашення заборгованості укладає зареєстрований за даною адресою, але не є (власником, для приватного сектора) абонент, надаються документи:
- Письмову заяву;
- Копію паспорту;
- Копію коду (ІПН);
- Дозвіл основного квартиронаймача на укладення договору;
- Копію паспорта основного квартиронаймача;
- Копію коду (ІПН) основного квартиронаймача;
- (Остання) квитанція про оплату за послуги водопостачання та водовідведення за попередній (поточний) місяць.
При першій установці водоміра розробляється проект водомірного вузла відповідно до раніше виданими технічними умовами і узгоджується з начальником служби реалізації.
Після установки держповіреного водоміра повідомити в службу реалізації для опломбування та приймання приладу обліку в експлуатацію.
Для зняття на держповірку водоміра необхідно отримати на це розпорядження від контролера служби реалізації.
Після установки держповіреного водоміра повідомити в службу реалізації для опломбування та приймання приладу обліку в експлуатацію.
Для нарахування оплати за послуги СКП «Вводоканал» при фактичному проживанні (без реєстрації) квартирі необхідно:
- Письмову заяву відповідального квартиронаймача
- Паспорт громадянина України (власника)

_________________________________________

Установчі документи для договору

Перелік документів,
необхідних для укладення договору про надання послуг
з водопостачання та приймання стічних вод у системи каналізації
між СКП «Водоканал» фізичними особами  та суб’єктами підприємницької діяльності
м. Соледар.

(юридичні особи, фізичні особи-підприємці; фізичні особи, що використовують нежитлові приміщення)
Новий споживач

1. Лист-заявку на укладання договору з вказівкою потрібної кількості води по кожному вводу, згідно технічних умов, контактні телефони.
1. Технічні умови на водопостачання та водовідведення СКП «Водоканал» (у разі відсутності, звертатися до головного інженера, тел. (0627) 44 31 91).
3. Проект на водопостачання та водовідведення, розроблений відповідно до технічних умов.
2. Розрахунок водогосподарського балансу водоспоживання та водовідведення, узгоджений зі структурними підрозділами СКП «Водоканал»
3. Схеми розподілу зон обслуговування та меж балансової належності водопровідних і каналізаційних мереж, узгоджені зі структурними підрозділами СКП «Водоканал» .Для об’єктів, що стоять окремо (будинки, споруди, земельні ділянки) - виконані на геодезичній зйомці у масштабі 1:500 (4 примірника) із зазначенням точок розподілу. Для вбудованих (нежитлових) приміщень - виконані на основі виконавчих креслень робочого проекту чи викопіюванні з плану приміщень (В1 К1).
4. Технічний паспорт приладу обліку води.
5. Документи, які підтверджують право на власність (рішення про передачу майна, акт приймання- передачі, свідоцтво (довідка БТ1) або витяг про право власності, акт на право постійного користування землею, реєстраційне посвідчення на об’єкт нерухомості, договір оренди та інше).
6. Акт на приєднання знов збудованих та реконструйованих забудовниками будівель, що стоять окремо та добудованих об’єктів до міських та інших мереж водопроводу та каналізації; будування нових розвідних мереж водопроводу та каналізації (головний інженер , тел. (0627) 44 31 91).
7*. Довіреність, наказ або інший документ щодо призначення відповідальних осіб за водопостачання та водовідведення (окрім керівника або власника приміщення).
Також, необхідно надати: юридичним особам:
             1.Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Виписку з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
            2.Довідку Головного управління статистики про включення до Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) (юридичної особи та філіалу).
            3.Довідку про взяття на облік платника податків.
            4.Статут (Положення).
5*. Протокол, рішення або інший документ підтверджуючий повноваження керівника.
6*. Довіреність на керівника відділення, філіалу або іншого відособленого підрозділу на право складення договору від імені юридичної особи.
           Фізичним особам-підприємцям:
          1.Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписку з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
2.Довідку про взяття на облік платника податків.
3.Паспорт громадянина України ( реєстраційне посвідчення).
4.Картка платника податків (ідентифікаційний податковий номер).
          Фізичним особам:
1.Паспорт громадянина України (реєстраційне посвідчення).
2.Картка платника податків (ідентифікаційний податковий номер).
3.Довідка про склад сім`ї

                  Всі копи повинні бути завірені керівником підприємства та печаткою.
          
       Примітка:* - надавати документи у разі необхідності.
Зміна власника, реорганізація споживача та інше

1. Лист-заявку на укладення договору з вказівкою контактних телефонів.
2*.Додаткові технічні умови на водопостачання та водовідведення СКП «Водоканал» (у разі запланованої зміни у діяльності споживача та/або зміни обсягів питної води та скиду стічних вод, головний інженер,тел.. (0627) 44 31 91).
З*.Технічні умови на водопостачання та водовідведення СКП «Водоканал» та проект, розроблений відповідно до технічних умов (у разі зміни місця приєднання до систем водопостачання та водовідведення, включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів, головний інженер, тел. (0627) 44 31 91).
4. Розрахунок водогосподарського балансу водоспоживання та водовідведення, узгоджений зі структурними підрозділами СКП «Водоканал».
5. Схеми розподілу зон обслуговування та меж балансової належності водопровідних і каналізаційних мереж, узгоджені зі структурними підрозділами СКП «Водоканал». Для об’єктів, що стоять окремо (будинки, споруди, земельні ділянки) - виконані на геодезичній зйомці у масштабі 1:500 (4 примірника) із зазначенням точок розподілу. Для вбудованих (нежитлових) приміщень - виконані на основі виконавчих креслень робочого проекту чи викопіюванні з плану приміщень .
6. Технічний паспорт приладу обліку води.
7. Документи, які підтверджують право на власність (рішення про передачу майна, акт приймання- передачі, свідоцтво (довідка БТІ) або витяг про право власності, акт на право постійного користування землею, реєстраційне посвідчення на об’єкт нерухомості, договір оренди та інше).
8*.Акт на приєднання об’єктів, що стоять окремо (у разі зміни місця приєднання до систем водопостачання та водовідведення,).
9*.Довіреність, наказ або інший документ щодо призначення відповідальних осіб за водопостачання та водовідведення (окрім керівника або власника приміщення головний інженер,тел.. (0627) 44 31 91).
Також, необхідно надати: юридичним особам:
1. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Виписку з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
2. Довідку Головного управління статистики про включення до Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) (юридичної особи та філіалу).
3. Довідку про взяття на облік платника податків.
4. Статут (Положення).
5*. Протокол, рішення або інший документ підтверджуючий повноваження керівника.
6*. Довіреність на керівника відділення, філіалу або іншого відособленого підрозділу на право укладення договору від імені юридичної особи.
Фізичним особам-підприемцям:
1. Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписку з державного
реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
2. Довідку про взяття на облік платника податків.
3. Паспорт громадянина України ( реєстраційне посвідчення).
4. Картка платника податків (ідентифікаційний податковий номер).
Фізичним особам:
1. Паспорт громадянина України (реєстраційне посвідчення.
2. Довідка про склад сім`ї
3. Картка платника податків (ідентифікаційний податковий номер).

Всі копи повинні бути завірені керівником підприємства та печаткою.
Примітка:* - надавати документи у разі необхідності.

_________________________________________

Перелік документів для оформлення пільг


Для оформлення наданих пільг необхідно написати відповідну заяву на бланку СКП «Водоканал».

До заяви додаються:

1. Довідка з УТ и СЗН про реєстрацію в єдиному державному автоматизованому реєстрі.

2. Копія ИНН.

3. Копія паспорту ( 1,2 та сторінка реєстрації)

4. Копія довідки про склад сім’ї З.Копія пільгового посвідчення.

Примітка: При собі необхідно мати оригінали

_______________________________________________________________

Порядок оплати перед нарахуванням субсидії


  До призначення субсидії необхідно провести оплату за водопостачання та водовідведення в повному обсязі, або по старій субсидії (якщо Вы ії раніше оформили).
  При цьому не забувайте передавати показники Вашого лічильника з 10 по 25 число щомісяця  з
а телефоном: 050-045-40-23 , або контролеру.

  Пам'ятайте !
 Субсйдія надасться тільки за спожиті послуги.
 
За той місяць у якому Ви не передали показники лічильника субсидія нараховуватися не буде !


_______________________________________________________________

Шановні мешканці, які мають право на пільги або користуються субсидією!!

З 01 січня 2018 року на підставі ПКМУ №256 від 04.03.2002 року зі змінами ПКМУ №956 від 08.11.2017 року змінено порядок відшкодування з бюджету грошових коштів за спожиті послуги (водопостачання та водовідведення).
Відшкодування здійснюється лише на підставі реєстрів фактично спожитих об'ємів питної води ,ці відомості надаються підприємством до Управління праці та соц.захисту населення станом на кінець розрахункового місяця. Тобто споживачам до кінця кожного місяця необхідно надати відомості про фактичні показники приладів обліку води.

ВАЖЛИВО!!!

НЕ МАЄ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОБ'ЄМИ СПОЖИВАННЯ НА КІНЕЦЬ МІСЯЦЯ, НЕ МАЄ ВІДШКОДУВАННЯ З БЮДЖЕТУ.


СКП “ Водоканал” тел. 050 045 40 23


_______________________________________________________________

Порядок і терміни передачі  показників приладів обліку холодної води.


Показники індивідуальних приладів обліку холодної води необхідно повідомити до СКП «Водоканал»

с 10 по 25 число щомісяця !

за телефоном: 050-045-40-23 або контролеру.

Показники лічильників вносяться за поточний місяць та на них проводиться нарахування за цей же місяць.

Пам'ятайте, що не передані своєчасно показники Вашого водоміра –без облікове користування водою!

_______________________________________________________________

Прийняття лічильника на комерційний облік виконується після письмової заяви споживача!


До заяви надати:


Копію про
єкту на встановлення приладу обліку (приватний сектор)

Копію сплаченої квитанції за обстеження приладу обліку та прийняття на комерційний облік.

Копію акта розпломбування

_______________________________________________________________

Опломбування вентилю холодної води
у зв'язку з непроживанням виконується після письмової заяви споживача.До заяви надати:

- копію оплаченої квитанції на опломбування вентилю

- довідку від вуличного комітету про непрож
ивання

- довідку про фактичне місце проживання


_______________________________________________________________

Шановні мешканці, які мають право на пільги


     
Починаючи з 1 жовтня 2019 року, відповідно до Порядку надання пільг на (/плату житлово- комунальних послуг у грошовій формі, затвердженою постановою Кабміну від 17.04.2019 № 373, пільги на оплату житлово-комунальних послуг будуть здійснюватися в грошовій формі.
      Розраховані Управлінням праці й соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі - Керування) суми пільг будуть перелічуватися АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення їм розрахунків з постачальниками послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
       Пільговикам, які подали заява в Керування на одержання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися в наявній формі зазначеним у заяві способом (банк або пошта).
      У зв'язку із цим платіж за послугу їм буде нарахований у повному обсязі, без обліку знижки, яка надається пільговикові.
       У випадку одержання наявних пільговик повинен сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики платять, як і раніше, частина платежу, а суму пільги за них перераховує АТ «Ощадбанк» ( при наявності даних про номер мобільного телефону пільговик одержить інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).
       Враховуючи, що відповідний механізм уводиться в Україні вперше, через неточність даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому випадку рекомендуємо звернутися в Керування за адресою: вул. Б.Горбатова, 57, кабінет 11, або по телефону (0627) 44-63-98, 099-713-39-80. У цьому випадку сума пільги за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

_______________________________________________________________

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню